forum manteio

Τρίτη 6 Ιανουαρίου 2015

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός 0-0

Κόλλησαν  στο μηδέν

Δύο ημέρες χρειάστηκαν για να βγει ολόκληρο το ενενηντάλεπτο της αναμέτρησης ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (0-0), αλλά λίγα είναι τα καλά λεπτά ουσίας από την αναμέτρηση των δύο ομάδων.
Το πρώτο ημίχρονο, που έγινε σε δύο μέρη, λόγω της ομίχλης είχε λίγες φάσεις, ενώ όλα τα λεφτά ήταν το τελευταίο τέταρτο του ματς, όπου το ματς έγινε ρώσικη ρουλέτα, αλλά τελικά έμεινε στο «μηδέν», παρότι οι δύο ομάδες έχασαν κλασσικές ευκαιρίες για γκολ.
Δοκάρι είχε στο 88' ο Τσάβες για τους γηπεδούχους.

ΠΑΣ Γιάννινα: Βελλίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Τσουκαλάς, Χαρίσης, Ακόστα (90' Γιάκος), Κοροβέσης, Τσάβες, Ίλιτς (80' Μανιάς)
Παναθηναϊκός: Στιλ, Μπούρμπος, Τριανταφυλλόπουλος, Ταυλαρίδης, Χουχούμης, Λαγός, Ζέκα, Μπούι (85' Κλωναρίδης), Ατζαγκούν (71' Δώνης), Ντίνας (57' Μπεργκ), Καρέλης